Erkek Çocuk Atkı Bere Örgü Modelleri

2019 erkek atkı bere

Erkek çocuk atkı bere örgü modelleri her yıl hiç şüphesiz en çok aranılan örgü kalıplarından biri. Her gün binlerce çocuğun doğduğunu düşünürsek bu durum daha anlaşılır hale geliyor. Anneler ve elbette büyükanneler bebek haberini aldığı günden sonra ufaktan örgü hazırlığına başlıyor.

Özellikle cinsiyet belli olduktan sonra hazırlıklar hız kazanıyor.Bebekler İçin Yeni Bere Modelleri, 2019 Örgü Bebek Patikleri ve Modern Örgü Bebek Battaniye Modelleri sayfalarınıda inceleyebilirsiniz. Erkek çocukları için yapılan örgü modelleri en az kız bebeklerinki kadar hareketli ve zengin. Çocukların serin ve soğuk havalarda üşümemesi için çocuklara özel iplerden yapılan atkı, bere, süveter, hırka, kazak ve hatta tulumlar çok uzun yıllar kalitesini koruyor.

figurlu erkek atkı bere modeli

Soğuk havaların geldiği şu günlerde okula giden çocuklar ve henüz okul çağına gelmemiş fakat bahçeye, parka oyun oynamaya çıkan çocuklar için anneler atkı – bere takımları örüyor. Kulakları soğuk havalardan korumak, boyun ve göğüs bölümünü sert rüzgâra karşı kapatmak için atkı bere takımları çok işe yarıyor. Erkek çocuk atkı bere örgü modelleri envai çeşide sahip olduğundan anneler, çocuklarının şikâyet etmeden, severek takacağı birçok model bulabiliyor.

renkli erkek cocuk bere atkı modeli

Çocuklar sürekli hareket halinde olan enerji topları olduğundan çoğunlukla soğuk havayı fark etmiyor ve ısı değişiminden hemen hastalık kapıyor. Okul çağındakiler ise okuldaki salgından, teneffüslerde soğuk havada koşturmaktan hasta oluyor.

beyaz erkek atkı-bere modeli

Çocuğu olabildiğince korumanın yolu kaba montlardan, büyük kapüşonlardan değil atkı – bere gibi çocuğa özel yapılmış örgülerden geçiyor. Erkek çocuk atkı bere örgü modelleri işte bu yüzden önem kazanıyor. Çocuklar atkı ve bere takmaktan çoğunlukla hoşlanıyor. Hele de anneler veya büyükanneler, atkı – bere örmeden önce çocuğun ne renk istediğini, nasıl bir şey istediğini sorduğu zaman.

renkli erkek cocuk atkisi

Çocuklar da kendilerini soğuk havadan koruyabilecekleri aynı zamanda hareketlerini kısıtlamayacak ve yük olmayacak hafiflikteki örgülerden hoşlanıyor. Küçük yaştan itibaren soğuğa karşı korunaklı yetişen hassas bünyeli çocuklar bilhassa atkı ve bere gibi örgü aksesuarlara daha alışık oluyor. 

üç renkli örgü erkek atkı modeli

Çocuk atkı bere örgü modelleri incelemesinde çocuğunuzun çok seveceği örgüler bulabilir, keyifle örebilirsiniz. Bir ya da iki yumak ipten kolaylıkla atkı ve bere takımı çıkarabilirsiniz.

About Nilay
1987 doğumluyum, Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. Bir erkek çocuğum var. Bu işi hobi olarak yapmaya başladım, internetten sürekli örgü modelleri araştırıp arkadaşlarımla paylaşırdım. Bulduğum örnekler etrafımdaki insanlar tarafından çok sevilince ben bulduğum örnekleri internet ortamında takipçilerim ile paylaşmak istedim. Umarım bu paylaşımlarım örgü için farklı model arayışındaki insanlara da fikir amaçlı yardımcı olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


two × 1 =