Dantel Mutfak Takımı Modelleri

Danteller evlerin her yerinde dekor veya süs amaçlı çeşitli renk ve desenlerle kullanılıyor. Mutfak dantellerinde ise daha sade ve düz dantel örnekleri tercih ediliyor. Mutfak masalarının üzerine örülen büyük ve bembeyaz örnekli dantel modelleri kişilerin tarzlarını yansıtırken, evlerin mutfaklarının da güzel görünmesini sağlıyor. Mutfaklarda en çok kullanılan dantel örneklerinin arasında, raflarda bulunan ve meyve desenli dantellerin de modası geçmiyor. Rafların renkli ve güzel görünmesini sağlarken aynı zamanda da kire ve toza karşı da koruma özelliği bulunuyor.

En Şık Mutfak Dantel Modelleri

Mutfaklarda eski moda meyve desenli danteller hala kullanılmaya devam etse de, yeni moda danteller düz ve geometrik şekillerden oluşuyor. Yapımı oldukça basit ve pratik olan dantel modelleri, daire, kare veya üçgen olarak işleniyor. Modellerin geometrik şekillerle süslenmesi mutfaklara farklı bir hava katıyor. Çekilen zincirlerin yuvarlak veya üçgen şeklini aldıktan sonra içerisine mutfak ile uyumlu renklerde boncuklar veya inciler yerleştiriliyor. Mutfaklar hem daha modern hem de daha düzenli görülüyor.

Mutfakta En Çok Kullanılan Modeller

Mutfaklar da geniş bir yer kaplayan danteller düz veya desenli olarak farklı amaçlarla kullanılıyor. Mutfakların daha modern ve kullanışlı bir havaya sahip olması için masaların üzerindeki danteller yüzey alanı kadar küçültülüyor. Üzerine cam koyularak dantellerin kirlenmesi engellenirken, aynı zamanda da evin daha şık ve daha güzel olmasını sağlıyor.

About Nilay
1987 doğumluyum, Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. Bir erkek çocuğum var. Bu işi hobi olarak yapmaya başladım, internetten sürekli örgü modelleri araştırıp arkadaşlarımla paylaşırdım. Bulduğum örnekler etrafımdaki insanlar tarafından çok sevilince ben bulduğum örnekleri internet ortamında takipçilerim ile paylaşmak istedim. Umarım bu paylaşımlarım örgü için farklı model arayışındaki insanlara da fikir amaçlı yardımcı olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


one × 1 =