Çıtı Pıtı İğne Oyası 2019 Örnekleri

çift çıtı pıtı iğne oyası 2019

Çıtı pıtı iğne oyaları 2019 yılında daha çok göreceğiniz iğne oyaları arasında yer alacak. Tıpkı moda dünyası gibi yazma kenarı işlemelerinde de her sene yeni modeller ve trendler oluşuyor.

Çiçekli, boncuklu, sarkık, küçük, büyük oyalı gibi farklı iğne oyası modelleri, yazma kenarlarını süslüyor. 2019 iğne oyası modelleri daha şimdiden ortaya çıkmaya başladı. İğne oyalarında bildiğiniz gibi çok renkli ipler kullanılır hem hareketli hem sade ve zarif oyalar işlenir. İğne ile her bir oyayı ince ince işlemek, yazma kenarı için zarif süsler yapmak yazmayı şık ve kullanışlı hale getiriyor. Özellikle de çıtı pıtı iğne oyaları 2019 yılı boyunca bu etkiyi yaratacak.  

havlu çıtı pıtı iğne oyaları 2019

Geçtiğimiz yıl iğne oyası işlemelerinde öne çıkan birkaç model oldu. Bu modellerin bazılarının yapımı çok kolayken bazıları zahmetli fakat güzel modellerdi. İğne oyasında pul ve boncuklar geçen yıl çok kullanılmadı ancak bu yıl iğne oyaları örneklerini 2019 yılında da sıklıkla kullanılacak gibi görünüyor.

iki renk çıtı pıtı iğne oyaları 2019

Bilhassa renkli, minik boncuklar ve ışıltılı pullar yazma kenarlarına zariflik katıyor. İğne oyası modellerini incelediğinizde yazma kenarları için büyük oyalar olduğunu görebilirsiniz. Büyük oyalar yazma takıldığı zaman alın bölgesinden ve kenarlarından sarkarak güzel bir görüntü oluşturuyor. Ancak büyük iğne oyasını herkes sevmeyebiliyor veya günlük kullanımda tercih edilmeyebiliyor. Bu yüzden daha mini, çıtı pıtı oyalar daha çok kullanılıyor. 

harika çıtı pıtı iğne oyaları 2019

2019 yılında iğne oyaları modelleri aslında gençlerden ilerleyen yaştaki hanımlara kadar her yaştan insana hitap edecek zenginliğe sahip. Bu tarz iğne oyalarını hem günlük hem de misafirlikte, mevlitlerde, günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Zarif motifleriyle öne çıkan oya modelleri, göz yormuyor, günlük yaşamda kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde işleniyor. İğne oyalarının modası hiçbir zaman geçmediği için hanımlar her zaman yeni modeller peşinde.

çift çıtı pıtı iğne oyası 2019

Süslü, sade, gösterişli, çıtı pıtı derken büyük bir iğne oyası yelpazesi oluşmuş oluyor. 2019 iğne oyası modasında yine birçok model karşımıza çıkacak, yine herkes kendi tarzına uygun iğne oyası modeli bulacak. Çıtı pıtı iğne oyaları sadece tesettür yazmalarının kenarına işlenmiyor bandana kenarlarına da işleniyor. Bu yüzden çok daha geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor. 

About Nilay
1987 doğumluyum, Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. Bir erkek çocuğum var. Bu işi hobi olarak yapmaya başladım, internetten sürekli örgü modelleri araştırıp arkadaşlarımla paylaşırdım. Bulduğum örnekler etrafımdaki insanlar tarafından çok sevilince ben bulduğum örnekleri internet ortamında takipçilerim ile paylaşmak istedim. Umarım bu paylaşımlarım örgü için farklı model arayışındaki insanlara da fikir amaçlı yardımcı olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


eighteen + eighteen =