Bebekler İçin Yeni Bere Modelleri

Bebekler için yeni bere modelleri arayanların yolu sayfamızdan geçiyor. Minicik yavrularımızın soğuk havalarda hasta olmaması, sokağa çıktığında soğuğu yememesi için yapmak istediğiniz bere modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. 

Bebekler küçücük bedenleri, henüz çok hassas olan bağışıklık sistemleri ile hastalıklara çok açık ve savunmasız durumdalar. Bebeğinizi sarıp sarmalama isteğiniz çok normal ve gerekli bir ihtiyaç. Zira bizler en güçlü soğuklarda bile dayanma gücü gösterebilirken bebekler hafif dozda esen rüzgâr bile hastalık kapabiliyor. Çok az bir soğuk hastalığa zemin hazırlamaya yetiyor.

Bebekler için yeni bere modelleri arayan anneler, bebeklerini maksimum şekilde koruyacak modellere yöneliyor. Çoğu bere modelinde sevimli görüntüye aldanıyoruz. Ancak bebeği gerçek anlamda koruyacak bereler yapılmalıdır. Örneğin bebeğin kulak ve hatta yanak kısımlarını da kapatacak bere modelleri en donanımlı berelerdendir. Bebek kulaklarından çok üşür ve orta kulak iltihabı problemi yaşayabilir.

Bebeklerin üşümesini önlerken aynı zamanda rahatını da düşünmeniz gerekiyor. Seçeceğiniz yün kesinlikle bebe yünü olmalıdır. Elde kalan artık yünleri bebeğe bere yaparız düşüncesinde iplerin kalitesi önemlidir. Bebek teninin hassaslığına ve sık yıkamaya dayanacak bebek yünleri almak gerekiyor. Bebeğinizin kafasının sürekli kaşınması, bebeğin bereyi çıkarmaya yeltenmesini elbette istemezsiniz. Hele de sert kış geçiren memleketlerde bebeğin beresiz dolaşmasını hiç istemezsiniz.

Bu yüzden bebeğinizin tenine zarar vermeyecek yünler seçerek bebekler için yeni bere modelleri yapmaya çalışın. Rengârenk veya sade renklerle yapabileceğiniz birbirinden güzel bere modelleri sayesinde bebeğiniz hem çok sevimli görünecek hem de soğuktan etkilenmeyecek. Bere modellerini daha da sevimli hale getirmek için ponpon yapabilir veya hazır figürlerden alarak berenin dış bölümüne dikebilirsiniz.

 

Bebekler için yeni bere modelleri arayan annelerimize sayfamızdaki farklı modelleri öneriyor, en yeni örgü tariflerini paylaşacağımızı bildirmek istiyoruz. Bebeğinizi soğuk kış gününde sıcacık tutmak için bizi takip etmeye devam edin. En yeni ve güzel bere modelleri, atkı – eldiven tariflerini sürekli sizlerle paylaşıyoruz. 2019 bere modelleri ile bebeğinize severek kullanacağınız bereler örebilirsiniz. Şimdiden yünlerinizi hazırlayın, bebeğinize yapacağınız bere modellerimiz sizleri bekliyor.

About Nilay
1987 doğumluyum, Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. Bir erkek çocuğum var. Bu işi hobi olarak yapmaya başladım, internetten sürekli örgü modelleri araştırıp arkadaşlarımla paylaşırdım. Bulduğum örnekler etrafımdaki insanlar tarafından çok sevilince ben bulduğum örnekleri internet ortamında takipçilerim ile paylaşmak istedim. Umarım bu paylaşımlarım örgü için farklı model arayışındaki insanlara da fikir amaçlı yardımcı olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


20 − 3 =