Bebek Örgü Patik Modelleri

Beyaz bebek patikleri modelleri
Beyaz bebek patikleri modelleri

Örgü bebek patikleri neşeli, cıvıl cıvıl ve basit modellerden oluşuyor. Örgü bebek batikleri modelleri resimleri ve videolu anlatımları Örgü Delisi’nde sizleri bekliyor

Bebek patik modelleri oldukça farklı ve geniş bir alana sahiptir. Özellikle anneler çocuklarını kışın soğuk havasından korumak için patiği sürekli kullanıyorlar. Bebek patik modelleri oldukça farklı renklerde ve şekillerde yapılabiliyor.

Renkli bebek örgu patik modelleri
Renkli bebek örgu patik modelleri

Genellikle hayvan figürleri bebek patik modelleri için vazgeçilmez oluyor. Oldukça kısa sürede örülen bebek patik modelleri hem sağlık açısından hem de sıcaklık açısından oldukça önem kazanıyor.

Örgü bebek patiği yapılışı
Örgü bebek patiği yapılışı

Günde yaklaşık 3-4 çiftin örülebileceği patik çeşitleri renk renk ve desen desen bebeklerin ayağına uygun şekilde örülüyor. Hem tığ hem de örgü işi patik modelleri bulunuyor. Hanımlar sevdikleri desene göre tığ ya da şiş ile patiği örüyor.

Kız bebek örgü patik modelleri
Kız bebek örgü patik modelleri

Erkek Bebek İçin Patik Modelleri

Erkek bebekler için birbirinden farklı patik modelleri mevcut. Erkekler için en çok tercih edilen renkler mavi, lacivert, kahverengi, sarı, beyaz ve yeşil oluyor. Convers patik modelleri ya da ayakkabı şeklinde bağcıklı patik modelleri erkek bebekler için en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Erkek bebek örgü patik modelleri
Erkek bebek örgü patik modelleri

Kız Bebekler İçin Patik Modelleri

Kız bebekler için oldukça geniş bir model ağı vardır. Bahset şeklinde olan patik modelleri, kuzulu patik modelleri, fiyonklu patik modelleri, çiçekli ve boncuklu patik modelleri, bot şeklindeki patik modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kız bebekleri için renk seçeneği oldukça fazla; pembe, mor, sarı, kırmızı, beyaz en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor.

Bebek patiği örmeği öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki videolu anlatım sizin için faydalı olacaktır. Videonun sahibi ören hanımın emeğine sağlık, yeni başlayacak olanlar için gerçekten faydalı bir video olmuş.

Bebek patiği örme videolu anlatım

En yeni Örgü bebek patik modelleri resimleri

About Nilay
1987 doğumluyum, Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. Bir erkek çocuğum var. Bu işi hobi olarak yapmaya başladım, internetten sürekli örgü modelleri araştırıp arkadaşlarımla paylaşırdım. Bulduğum örnekler etrafımdaki insanlar tarafından çok sevilince ben bulduğum örnekleri internet ortamında takipçilerim ile paylaşmak istedim. Umarım bu paylaşımlarım örgü için farklı model arayışındaki insanlara da fikir amaçlı yardımcı olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


one × 2 =