2019 Örgü Bebek Patikleri

Anne adaylarının bebeklerinin ayaklarını sıcak tutması için ördükleri patikler kış aylarında en çok kullandıkları eşyaları arasındadır. Doğacak olan bebeklerine hem sağlık açısından hemde tasarruf açısından kendi ördükleri patikleri tercih ederler. Anne adayları bebeklerinin sevimli ve minik ayaklarını soğuktan korumak için kendi ördükleri 2019 örgü bebek patikleri modellerini kullanırlar. Kız ve erkek bebekler için sevimli patik modelleri örüp minik ayaklarının sıcak tutması için anneler bebeklerine patik örüp giydirirler. Genç bir kızın hayalleri arasında anne olmak ve bebeğine birbirinden güzel örgü patik modelleri örüp bebeğine giydirmektir.

2019 Örgü Bebek Patik Modelleri

Anne adayları doğacak olan kız veya erkek bebekleri için kıyafetlerine uygun kombin yaparak patiklerini örme şansları vardır. Ayrıca bebeklerinin ayaklarını sıcak tutarak hasta olmamalarını da bu şekilde engellemiş olacaklar. El emeği göz nuru olan örgü patikleri değişik renk ipler ile örerek ve süsleyerek daha şık bir hale getirebilirler. 2019 örgü bebek patikleri kız bebekler için pembe, lila, mor, fuşya, turuncu kırmızı, sarı, beyaz ve yeşil renklerde örülür. Erkek bebekler için siyah, gri, mavi ve lacivert renkler ile örülür. Bağcıklı örgü patik, yeni doğan converse patik modeli, kurdeleli patik modeli, dantelli patik modeli, çiçek motifli bebek patiği modeli, sandalet patik modeli, ayakkabı patik modeli, bot şeklinde bebek patik modelleri örülmekte ve kullanılmakta.

About Nilay
1987 doğumluyum, Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. Bir erkek çocuğum var. Bu işi hobi olarak yapmaya başladım, internetten sürekli örgü modelleri araştırıp arkadaşlarımla paylaşırdım. Bulduğum örnekler etrafımdaki insanlar tarafından çok sevilince ben bulduğum örnekleri internet ortamında takipçilerim ile paylaşmak istedim. Umarım bu paylaşımlarım örgü için farklı model arayışındaki insanlara da fikir amaçlı yardımcı olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


five − 3 =