2019’un Görülmeye Değer Havlu Kenarı Modelleri

2019 havlu kenarı modelleri-11

Evlerin ve çeyizlerin en nadide parçalarından olan havlu kenarı modelleri 2019 yılında birbirinden şık büyüleyici tasarımlardan oluşuyor. İşte detaylar

Havluları şık ve mükemmel hale getiren dantel modelleri, havlu kenarı olarak kullanılır ve bu ürünler genç kızların çeyizini çok eski dönemlerden beri süsler. 2019 havlu kenarı modelleri yine şık ve estetik tasarıma sahip bir şekilde havlu kenarını süslüyor ve genç kızların çeyizlerinin önemli öğesi olmaya devam ediyor. Hem renkli hem de birden fazla objelerle süslenen havlu kenarı modelleri, el sanatının en önemli örnekleri arasında yer alıyor.

2019 havlu kenarı modelleri-9Boncuklu modeller

Çok eski dönemden beri boncuklu havlu kenarları kullanır. 2019’da da aynı trend devam ediyor ve hem büyük hem de küçük havluların kenarını boncukların kullanıldığı kenarlıklar süslüyor.

2019 havlu kenarı modelleri-4

Gerek mutfak havlusu gerekse de banyo havlusunda kenarlık kullanılabilir. Ancak banyo havlularındaki kenarlıklarda boncuk olmaması daha doğru bir tercihtir. Özellikle kullanılacak banyo havlularının kenarındaki boncuklar, vücuda zarar verebilir.

2019 havlu kenarı modelleri-16

Çiçekli Motifler Göz Kamaştırıyor

Boncuksuz kenarlık modelleri de havluların şık ve estetik olmasını sağlıyor. Özellikle çiçek motifleri ve desenleri havluların daha mükemmel olmasını destekliyor. Çiçek motifleri havlı kenarlıklarında çok fazla tercih edilir ancak sadece bu motifle yetinmemek gerekir. Ayrıca estetik bir nakış da havluların mükemmel olmasını sağlamaya yardımcı olur.

2019 havlu kenarı modelleri-11

Pullu havlu kenarları 2019’da moda

Yine havluların canlı gözükmesini sağlayan ve parlatan modellerden de bahsedilmesi lazımdır. 2019 havlu kenarı modelleri arasında öne çıkan pullu örnekler, değişik bir tasarım hayal edenler için tercih edilebilir. Hem dantel hem de pulun yarattığı gizemlilik, havlu modellerinin harika bir dekoratif parça olmasını sağlar. Birden fazla renk kullanılarak da havlu kenar modellerine imza atılabilir. Birbirinden renkli dantel ve kenarlıklar, havlu modelinin şık ve zarif olmasını mümkün hale getirir.

About Nilay
1987 doğumluyum, Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. Bir erkek çocuğum var. Bu işi hobi olarak yapmaya başladım, internetten sürekli örgü modelleri araştırıp arkadaşlarımla paylaşırdım. Bulduğum örnekler etrafımdaki insanlar tarafından çok sevilince ben bulduğum örnekleri internet ortamında takipçilerim ile paylaşmak istedim. Umarım bu paylaşımlarım örgü için farklı model arayışındaki insanlara da fikir amaçlı yardımcı olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


eleven + fifteen =