2017 Lif Modelleri

Lif modelleri 2017
Lif modelleri 2017

2017 lif modelleri arasından en güzel örnekler Örgü Delisi’nde ! Yapması kolay ve keyifli olan en yeni 2017 lif örnekleri resimleri sizleri bekliyor !

Banyo lifleri günlük hayatta önemli yeri olan ihtiyaçlardan biridir. Evde, özellikle kış aylarında, lif kullanarak banyo yapmak keyifli hale gelmiştir. Gündelik hayatın yanı sıra, hediyelik ve çeyizlik lifler ön plana çıkmaktadır. Annelerin, kız ya da erkek bohçalarında, özellikle banyo lifleri yer almaktadır. Birçok lif örneği bulunur ve bunları yapması ayrı bir zevk işidir.

Turkuaz lif modeli 2017
Turkuaz lif modeli 2017

Desenli, Modelli Lif Çeşitleri

Lif yapmak isteyen bir bayan için, 2017 yılında oldukça çok çeşitte modeller vardır. Düz bir modelden, el içine sokmalı lifler ve iki tarafında halkalar olan, uzun lif modelleridir. Kullanım rahatlığına göre lifler tercih edilir.

Çift lif modeli
Çift lif modeli

Ancak çeyizlik ve hediyelik lifler için, en ideal olanı, çoğunlukla uzun lifler revaçta olmuştur. Her türlü deseni yapmak için, rahatlıkla modelin sığması ve yapımının kolay olması, lifi yapan kişi tarafından kolaylık sağlar. Model açısından çeşitlilik çoktur. Çiçekli, sepetli, hayvan figürlü, gelin-damat ve insan figürleri ile seçenekler artmıştır.

Zarif lif modeli
Zarif lif modeli

2017 Lif Modelinde Renk Tercihi

2017 yılı itibariyle lif modellerinde çeşitlilik artmış, en fazla uzun lif modellerinin tercih edilmesi, lif örme verimliliğinin artmasına sebep olmuştur. 2017 lif modelleri için kız çeyizlerinde, özellikle çiçekli, kırmızı ve pembe tonlarında lif örgüsü yapımı tercih ediliyor.

Mavi-beyaz lif örneği
Mavi-beyaz lif örneği

2017 lif modelleri arasında erkek çeyizlerinde daha çok mavi ağırlıklı, sade renkler tercih ediliyor. El örgüsü ya da hazır makine örgüsü lifler tercih edilebilir, ancak anneler tercihini kendileri yapmakta kullanıyor. Böylece zevke göre modeller ortaya çıkıyor.

2017 Lif Modelleri Resimleri

About Nilay
1987 doğumluyum, Anadolu üniversitesi İşletme mezunuyum. Bir erkek çocuğum var. Bu işi hobi olarak yapmaya başladım, internetten sürekli örgü modelleri araştırıp arkadaşlarımla paylaşırdım. Bulduğum örnekler etrafımdaki insanlar tarafından çok sevilince ben bulduğum örnekleri internet ortamında takipçilerim ile paylaşmak istedim. Umarım bu paylaşımlarım örgü için farklı model arayışındaki insanlara da fikir amaçlı yardımcı olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


five × 5 =